Anasayfa / Destek / Teslimat Koşulları
TESLİMAT Teslimat Koşulları İADE KOŞULLARI İade Koşulları ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK Compaxe Neden Güvenli SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bayi Başvuru Bize Ulaşın

Teslimat Koşulları

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslim Alma

Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteteakip aynı iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Kargonuz size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için pakedinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

GÖNDERİM ALANI
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ
Ücretlendirme

Titaja.com, üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez...

Teslimat Süresi

Siparişleriniz satın almanızı müteakip aynı iş günü içerisinde kargoya veriliyor.

Paketleme

Özellikle kırılacak eşyalarda çıkacak sorunlara karşın compaxe.com siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor. Her ürün özel Titaja.com kutusunda, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim ediliyor.

2014 ® Tüm hakları saklıdır.